Az Ufó-észlelések legnagyobb részéről sohasem derülnek ki végül pontos információk.
Elképzelni sem tudjuk, hogy a nagyhatalmak milyen nanotechnológiai kutatásokat-fejlesztéseket végeznek a színfalak mögött akár évtizedek óta.
Az is biztos, hogy az elmúlt évszázadban több olyan fotó is napvilágot látott, amir egyszerűen nincsen semmilyen magyarázat.
Az alábbi fotók sosem láttak Photoshopot, hiszen abban az időben még olyan nem is létezett, ahogyan például – legjobb tudomásunk szerint – drónok sem voltak még akkor.
Íme néhány a legrégebbi Ufó-dokumentáció közül:
A legrébebbi kép egy Ufóról, 1870-ből (New Hampshire): A képen egy felhőképződmény látható egy hegycsúcs felett, ami előtt egy furcsa, szivar-alakú valami lebeg. Állítólag ez a legrégebbi Ufó-észlelés. Ne felejtsük el, 1870-ben még nem voltak repülőgépek, sem digitális manipuláció!
Tiensen, Hopeh tartomány, Kína, 1942: e képre egy régi kínai albumban bukkantak.
Ufó a farm felett az Egyesült Államokban, 1920-ban:
Coloradói fűrészüzem, 1929 április:
Vancouver, 1937: a történet szerint egy 21 éves katona, egy bizonyos Leonard Lamoreux készítette a képet, miközben a városházát látogatta meg. A férfi be is számolt a korabeli lapoknak, és azt mondta, két tárgyat is látott, amik rendkívül gyorsan repültek, és egyáltalán nem volt hangjuk.
Rosetta/Natal, Dél-Afrika, 1956 július: a képet Elizabeth Klarer meteorológus készítette egy nagy vihar előtt. A kép hitelességét írásbeli nyilatkozatban is megerősítették.
A Los Angeles-i csata,1942: ez egy igazi klasszikus. A képen fényszórókat irányítanak a levegőben repülő kagyló-alakú tárgyra, később pedig a képet elnevezték a Los Angeles-i csatának. Ez a kép biztosan nem bizonyítéka a földönkívülieknek, a legtöbb szakértő szerint ugyanis ez a kép valószínűleg japán támadókat elevenít fel.
Kommentek